FIT STYLE BOLESŁAWIEC I NAJWIĘKSZA KLATKA ROKU 2021

FIT STYLE BOLESŁAWIEC I NAJWIĘKSZA KLATKA ROKU 2021

Cześć,

Rok 2021 co prawda już się skończył, ale dopiero teraz znalazłem chwilę oddechu aby opisać wyjątkową realizację, którą mieliśmy przyjemność wykonywać pod koniec tamtego roku. Mowa tu oczywiście o klubie Fit Style w Bolesławcu, który jest obecnie drugą już lokalizacją w tym mieście. Instalacja dla tego inwestora jest o tyle ciekawa, ponieważ była największą w roku 2021 dzięki potężnej bramie RIG 2057 stojącej aż na 20 słupach głównych połączonych ze sobą przeróżnymi drążkami sprawnościowymi. Pojawiły się tutaj drabinki Heavy Duty , Fly Bar, drążek Multigrip oraz płyta wspinaczkowa Peg Board.

Daje to ogromne możliwości treningowe dla wielbicieli ćwiczeń w podwieszeniu oraz amatorów kalisteniki.

Wszystkie słupy główne mają możliwość montażu dostępnych w naszym sklepie haków oraz akcesoriów co bardzo ucieszyło inwestora ze względu na duży asortyment dodatków. Pojawiły się wszystkie rodzaje haków – od najmniejszych Jhooks, po ramiona asekuracyjne Monster Hooks, Haki z dużą częścią do odkładania Sandwich Hooks, pojawiały się haki obrotowe Monolift Hooks oraz ogromne i masywne ramiona treningwe Trolley Arms. Totalny odlot dla osób ćwiczących. Wisienką na torcie są poręcze do dipów Monster Toro oraz uchwyt do wiosłowania Landmine. Wszystko pasuje do siebie idealnie nie tylko mechanicznie, ale też wizualnie, ponieważ klatka została w pełni spersonalizowana pod kolory oraz logo klubu, które pojawia się w formie wycięć laserowych. Efekt finalny jest bardzo estetyczny i przede wszystkim funkcjonalny.

Ale to tylko jedna z bram która zamieszkała w tym klubie. Znalazło się również miejsce dla Rack 411 z integralnym podestem ciężarowym, który stał się głównym stanowiskiem dla ciężarowców oraz praktykantów ciężkiego dźwigania.

Jak już jesteśmy przy ciężkim sprzęcie, to nie możemy zapominać o treningu trójbojowym, który zyskuje coraz większą popularność wśród ćwiczących. Wychodząc na przeciw ich potrzeb klub zakupił dwie ławki Powerlift, które są zgodne z normami obowiązującymi na zawodach oraz mogą stanowić bazę przygotowawczą dla zawodników. Coś wspaniałego !

Oprócz profesjonalnych ławek do trójboju znajdziemy tutaj również ławki regulowane Pro V3 oraz ławki proste Pro V2.

W środku bramy dzięki sporej szerokości między słupami udało się zainstalować sztuczną trawę do takich zabawek treningowych jak Sanie Sled Dog 500 oraz Joke.

Inwestor powierzył nam nie tylko strefę funkcjonalną ale również wszystkie elementy metalowe w klubie ,a mam tu na myśli poręcze, barierki, przegrody czy regały, które zostały wykonane w jednym stylu, dzięki czemu tworzą spójną całość i idealnie podkreślają piękne wnętrza.

 

Sprzęt który pojawił się w filmie możecie znaleźć tutaj :

1. RIG 2057 – https://hammertech.com.pl/produkt/rig-2057/

2. Rack 411 z podestem – https://hammertech.com.pl/produkt/rack-411-akcesoria-i-podest-seria-pro/

3. Ławki regulowane PRO V3 – https://hammertech.com.pl/produkt/laweczka-regulowana-pro-v3/

4. Drążek FLY BAR – https://hammertech.com.pl/produkt/fly_bar/

5. Haki obrotowe Monolift – https://hammertech.com.pl/produkt/monolift-hook-seria-pro/

6. Uchwyt gryfu LANDMINE – https://hammertech.com.pl/produkt/landmine/

7. Haki asekuracyjne Jhooks – https://hammertech.com.pl/produkt/jhook-seria-pro/

8. Obciążenie typu Bumper – https://hammertech.com.pl/produkt/zestaw-bumper-100kg/

9. TRAP BAR – https://hammertech.com.pl/produkt/trap-bar-trening-silowy-martwy-ciag/

10. Sanie Sled Dog 500 – https://hammertech.com.pl/produkt/sanie-sled-dog-500/

11. Ławka Power Lift – https://hammertech.com.pl/produkt/lawka-do-trojboju/

 

Śledź nasz profil na FB https://www.facebook.com/HammerTechPolska

Follow Us on Instagram : https://www.instagram.com/hammer_tech_polska/

 

 

×