Ławka wagi ciężkiej – prezentacja ławki PRO V5

Ławka wagi ciężkiej – prezentacja ławki PRO V5

Cześć,

Zapraszamy na krótką recenzje nowej ławki regulowanej do ćwiczeń – modelu Pro V5 od Hammer Tech.

Zacznijmy od tego, że ławka regulowana powinna znaleźć się na szczycie podstawowych akcesoriów do ćwiczeń w domu jak i w klubie fitness, ponieważ daje szereg możliwości wykonania kompleksowego treningu na mięśnie klatki piersiowej, barków, pleców czy brzucha. Jakie warunki techniczne powinien spełniać ten produkt aby posłużył nam na lata, a zakup sprawi, że każdy trening będzie przyjemnością ?

Liczy się wytrzymałość

Wytrzymałość jest podstawą. To ona gwarantuje nam długowieczność sprzętu, bezpieczeństwo podczas treningu oraz pozbycie się problemów związanymi z ciągłymi naprawami. Model Pro V5 jest zbudowany z atestowanej Polskiej stali o ogromnym przekroju grubościennych profili 100×50. Sama rama ławki bez tapicerek waży ponad 30 kg ! Osadzona na trzech punktach podparcia daje maksimum stabilności. Dziesiątki testów przeprowadzonych z wykorzystaniem tych ławeczek wykazały, że spełniają one niezbędne kryteria dotyczące bezpieczeństwa. Wszystkie elementy stalowe cięte są precyzyjnie z wykorzystaniem lasera.

Regulacja kątów oparcia oraz siedziska

Każda osoba trenująca crossfit czy kulturystykę jest inna, dlatego też bardzo ważna jest regulacja sprzętu aby dostosować go do własnych potrzeb. Ławka regulowana powinna dawać możliwość zmiany kątów oparcia jak i siedziska. W modelu PRO V5 wszystkie te aspekty zostały spełnione. Możemy ustawić ją do pozycji poziomej i korzystać jak z ławki prostej do ćwiczeń, jak i ustawić wyżej oparcie do ćwiczeń na klatkę piersiową wraz ze stojakami do sztangi. Do wyboru mamy kąty takie jak 15 stopni, 30,45,75 oraz 90. Siodełko ławki regulowanej do ćwiczeń również możemy ustawić w 4 pozycjach tak, aby idealnie dopasować ją do swoich potrzeb.

Personalizacja

Chcesz aby Twój sprzęt był wyjątkowy ? Nic prostszego ! W tym modelu jak i w innych występuje możliwość personalizacji sprzętu pod względem kolorów ( Cała paleta RAL ! ) oraz dodatkowo, możemy wybrać w opcji tapicerkę pikowaną która dodaje ekskluzywnego wyglądu. Materiały użyte w tapicerkach są najwyższej klasy, co zapewnia odporność przed wycieraniem oraz łatwość w czyszczeniu.

Bez względu na to, czy trenujemy na siłowni czy w domowym zaciszu decydując się na ławki Hammer Tech nie musimy obawiać się o jakość sprzętu. Opisywane zestawy są w pełni bezpieczne i umożliwią wykonanie intensywnego, ciężkiego WODa lub treningu kulturystycznego. To sprzęt projektowany z pasją przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube gdzie znajdziesz film o ławce PRO V5 – https://www.youtube.com/watch?v=NadpyIh0_Io&lc=UgykQbTaH4iPfxNaq-V4AaABAg

Zapraszamy do śledzenia naszego funpage’a, gdzie na bieżąco pojawiają się wszystkie nowinki z produkcji Hammer Tech https://www.facebook.com/HammerTechPolska

Follow Us on Instagram : https://www.instagram.com/hammer_tech_polska/

×