Domowa siłownia – stwórz ją sam – Hammer Tech

Domowa siłownia – stwórz ją sam – Hammer Tech

Profesjonalna domowa siłownia z idealnie przystosowanym do twoich potrzeb sprzętem? To możliwe i dostępne na wyciągnięcie ręki. Dzięki specjalnym zestawom, możesz stworzyć sprzęt skrojony na miarę.

Domowa siłownia może okazać się idealnym rozwiązaniem – to oszczędność czasu, a w dłuższej perspektywie także pieniędzy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Hammer Tech możesz stworzyć siłownię dostosowaną idealnie do twoich potrzeb.

HOME SET – profesjonalna domowa siłownia

Podstawą w stworzeniu domowej siłowni są konstrukcje typu RIG & RAGS. Doskonale sprawdzają się w niezwykle popularnym ostatnio treningu typu Crossfit, który łączy sobie w sobie trening kondycyjny i siłowy. Urządzenia RIG & RAGS coraz częściej pojawiają się w profesjonalnych klubach fitness i siłowniach. Dzięki rozwiązaniom wprowadzonym przez Hammer Tech możesz zamówić profesjonalny HOME SET prosto do domu. Dostępne są trzy wersje zestawu, który dopasowujemy do własnych potrzeb i preferencji. W wersji podstawowej znajdują się:

  • stojak pod sztangę
  • ławeczka treningowa  regulowana
  • gryf olimpijski 220 cm o wadze 20 kg ( na życzenie możliwa jest wymiana na gryfy damskie 15 kg )
  • zestaw obciążenia typu Bumper o łącznej wadze 100 kg (istnieje możliwość zwiększenia).

W wersjach 1 i 2 znajduje się profesjonalna klatka treningowa Squat Stand, która daje mnóstwo dodatkowych możliwości podczas wykonywania treningu.

Stojak z hakami asekuracyjnymi jest wykonany z atestowanej stali, która gwarantuje najwyższą wytrzymałość i stabilność. Prostym, ale bardzo wygodnym rozwiązaniem są ponumerowane laserowo wycinane otwory. Konstrukcje Hammer Tech z linii HOME opierają się na profilach stalowych 60x60x3 – to dzięki nim są tak stabilne i wytrzymałe.

Dopasuj domową siłownię do swoich potrzeb

Hammer Tech w swoich konstrukcjach HOME pozwala na całkowicie indywidualne podejście do projektu twojej domowej siłowni. Liczy się twój pomysł. Zestaw HOME można dostosować do twoich potrzeb i warunków technicznych. Możesz wybrać także… kolor swojego zestawu (jest to stal malowana proszkowo) wybierając odcień z niezwykle rozbudowanej palety barw RAL. Od momentu zamówienia firma Hammer Tech dostarcza gotowy zestaw prosto do twojego domu w ciągu 14 dni. Co ważne, w przypadku użytkowania prywatnego otrzymujesz aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt.

Domowa siłownia skrojona na miarę

Do podstawowej konstrukcji z linii HOME SET w miarę swoich potrzeb możesz dopasowywać odpowiednie akcesoria. Opcjonalnie podczas zamówienia możesz wybrać podłogę gumową typu puzzle o wymiarach 4 metrów kwadratowych, niezniszczalny dolny uchwyt na gryf Landmine, wycinane laserowo poręcze do dipów Monster Toro oraz tarczę do piłek WallBall, będącą świetnym urozmaiceniem treningów. Do linii HOME SET z czasem możemy dobrać profesjonalne akcesoria.

Dla bardziej wymagających świetnym rozwiązaniem będzie wybór serii PRO, np. konstrukcji RACK 418, która jest bazą do przygotowania własnego stanowiska w pełni profesjonalnego treningu.

Profesjonalne drążki i skrzynie

Doskonałym elementem, który pomoże nam we wzmocnieniu całego ciała będą drążki. Dobrze sprawdzają się tzw. Wall Ringi, które możemy montować bezpośrednio do ściany (wytrzymują one ciężar 150 kg). Sprawdzają się one nie tylko przy wykonywaniu kilku rodzajów podciągnięć – do drążka możemy przymocować popularne ostatnio taśmy TRX, dzięki którym łatwo wykonać np. bardzo profesjonalne przysiady. Dla amatorów innego rodzaju ćwiczeń doskonałe będą skrzynie – drewniane konstrukcje o różnych wysokościach. Możemy na nie w bezpieczny sposób wskakiwać i zeskakiwać. Dobrze sprawdzają się przy wykonywaniu przysiadów, czy ćwiczeń na równowagę. Dzięki możliwości chowania skrzyń jedna w drugą, zaoszczędzamy mnóstwo miejsca.

Ważnym elementem, o które warto dopełnić konstrukcje Hammer Tech są też stojaki na sprzęt – sztangi i obciążenia. Stojaki zapewnią nam porządek i bezpieczeństwo, które w domowej siłowni jest niezwykle ważne. Pamiętajmy, że zapewni nam je wyłącznie profesjonalny sprzęt dostarczony przez renomowanego producenta.

×