Stojaki na siłownię – jakie wybrać ?

Stojaki na siłownię – jakie wybrać ?

Stojaki na siłownie to podstawa wyposażenia każdej siłowni. Dobrze zagospodarowana przestrzeń to podstawa udanego treningu. Stojaki umożliwią przechowywanie obciążeń, ale również ich transport w dowolne miejsce. W zależności od preferowanego sprzętu, warto zdecydować się na stojaki do przysiadów, talerzy, kettlebells, bądź gryfów niezawodnej marki Hammer Tech.

Squat Stand – najlepszy na początek

Stojak na przysiady to najważniejszy element zarówno w każdym klubie fitness, jak i w domowej siłowni. Hammer Tech stworzył stojak do squatów z najwyższej jakości podzespołów, co stanowi gwarancję udanego treningu. Konstrukcja, która została zaprojektowana wedle opinii trenerów personalnych, umożliwi wykonanie efektywnego, ale przede wszystkim bezpiecznego treningu. Produkt stanowi świetny wybór na start, ponieważ za pomocą stojaka można wykonać wiele ćwiczeń, kształtujących konkretne partie ciała. Regulacja wysokości haków asekuracyjnych umożliwia dopasowanie wysokości do budowy sylwetki i płci. Warto wspomnieć również o dodatkowych wzmocnieniach, które zapewnią stabilność na każdym etapie ćwiczeń. 

Stojaki na kettlebells – ład i porządek w twojej siłowni 

Porozrzucane kettlebells to problem każdej siłowni. Brak miejsca na przechowywanie skutkuje bałaganem oraz sprzyja gubieniu się akcesoriów do ćwiczeń. Stojak na ketle umożliwi nie tylko organizację każdego klubu fitness, ale również będzie świetnym wyborem do domowej siłowni. Wraz z postępami w sporcie, zwiększa się obciążenie z którym ćwiczymy. Wobec tego kolekcja kettlebells cały czas się powiększa. Zwiększająca się liczba elementów treningu wymaga odpowiedniego segregowania. Z tego powodu, gdy preferujemy ćwiczenia z kettlami, niezastąpiony będzie stojak, ponieważ umożliwia segregowanie i przechowywanie akcesoriów. Stojak wykonany został z 6 mm stali, która bez problemu udźwignie największe obciążenia. 140 cm długości spowoduje, że na stojaku nigdy nie braknie miejsca, a kolekcję ketli będzie można cały czas poszerzać o nowe elementy. 

Stojaki na gryfy – koniec z opieraniem sprzętu o ścianę 

Hammer Tech oferuje również stojaki na gryfy, które przeważnie leżą nieuporządkowane na każdej siłowni. Różne wersje pozwalają na wybór odpowiedniego modelu, który będzie służył przez wiele lat. Konstrukcja pomalowana jest za pomocą farby proszkowej, co jest gwarancją wytrzymałości i wysokiej jakości. Wszystkie haki oraz ramiona asekuracyjne wyposażone są w specjalne nakładki, uniemożliwiając tym samym szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wszystkie elementy zostały wycięte laserowo, ponadto istnieje możliwość zamontowania stojaka do podłoża, w zależności od preferencji klienta. Stojak na gryfy to obowiązkowy wybór dla osób trenujących z dużym obciążeniem. Sprawdzi się także w przypadku sportowców startujących w profesjonalnych zawodach. Zabezpieczenia zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo, niezależnie od ciężaru. W asortymencie sklepu znajdują się modele: TITANIC, RIGS&RACKS oraz wieszak na gryfy 9 stanowisk. 

Stojaki na talerze i akcesoria 

Stojaki na talerze zapewnią wygodę korzystania z preferowanych obciążeń. Model BUMPER posiada kółka, co umożliwia wygodne przemieszczenie go w dowolne miejsce. Trzy poziomy pozwolą wygospodarować przestrzeń nie tylko na talerze, ale również na wszelkie dodatkowe obciążenia i akcesoria. Z tej przyczyny, rozważając zakup stojaka, warto w pierwszej kolejności rozważyć zakup modelu BUMPER, ponieważ będzie niezawodny szczególnie dla osób nie posiadających dużo sprzętu w domowej siłowni. 

×